marzec 7, 2017

Targi BEAUTY FORUM 11 – 12 marca 2017 r.

Już wkrótce po raz 20-ty odbędą się Targi BEAUTY FORUM 11 – 12 marca 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie. Podczas tej wyjątkowej jubileuszowej edycja czeka na Państwa moc atrakcji.

Targi BEAUTY FORUM to największa wiosenna impreza szkoleniowo-targowa branży kosmetycznej w Polsce, poparta 20-letnim doświadczeniem. Inteligentne połączenie bogatego programu szkoleniowo-warsztatowego, ekscytujących mistrzostw i konkursów z klarownym podziałem na strefy wystawiennicze sprawi, że spędzą Państwo ten czas wyjątkowo. Ponad 210 wiodących na polskim rynku firm będzie przedsta­wiać najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Wśród nich nie mogło zabraknąć i naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 12.03 (mapka)

Zapraszamy do wspólnego świętowania 20. jubileuszowej edycji targów BEAUTY FORUM 2017, które odbędą się 11-12 marca w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Targi BEAUTY FORUM to wyjątkowe połączenie imprezy wystawienniczej obfitującej w nowości produktowe i innowacje biznesowe, z bogatą ofertą merytoryczną i warsztatową. Ekscytujący program mistrzostw i konkursów zapewnia dodatkowe atrakcje – zarówno kandydatom, jak i zwiedzającym.

Nie może Cię tu zabraknąć!

Więcej informacji na www.beauty-fairs.com.pl