31 marca, 2022

Endermologia Primelle – co to jest i jak go wykonać?

Endermologia Primelle jest niezwykle istotna w drodze do zachowania pięknej skóry. Przejawia pozytywny wpływ również na skórę, jak i tkankę podskórną. Może przybierać różne formy i cele, zarówno estetyczne, terapeutyczne, jak i sportowe. Najlepsze efekty można osiągnąć dzięki serii zabiegów, ale czym tak naprawdę jest masaż próżniowy i jak go należy wykonać, aby przyniósł najlepsze rezultaty?

Endermologia Primelle- co to jest?

Endermologia Primelle jest zabiegiem nieinwazyjnym. Jest to w pełni profesjonalne działanie, wykonywane przez specjalistę, w tym przypadku kosmetologa. Sam przebieg nie jest bolesny, a nawet powoduje miłe odczucia związane ogólnym relaksacyjnym działaniem. Do jego przeprowadzenia niezbędne jest zaopatrzenie się w specjalistyczny sprzęt, który wyposażony jest w specjalnie do tego celu przeznaczoną głowicę. Sam sprzęt natomiast jest sterowany za sprawą komputera, co pozwala na odpowiednie dopasowanie pożądanej mocy. Wszystko to opiera się na wytworzeniu podciśnienia, które zbawiennie wpływa na stan skóry.

Estetyczne

Primelle pozytywnie wpływa to na modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry i wspomaganie odchudzania.Redukuje nielubianego przez kobiety cellulitu, a także pozwala na zmniejszenie rozstępów i blizn. Oprócz tego zabiegi mogą mieć działanie przeciwstarzeniowe.

Terapeutyczne

Z działań terapeutycznych są to przede wszystkim: regeneracja tkanki po zabiegach chirurgii plastycznej, poprawa metabolizmu, uśmierzenie bólu czy także zmniejszenie obrzęków i drenaż limfatyczny.

Sportowe

Sportowe efekty przejawiają się: regeneracją mięśni, ich rozgrzewaniem, a także podnoszeniem elastyczności i sprawności. Wpływa ma także na usuwanie bólów mięśni i rozluźnienie spiętego po wysiłku fizycznym organizmu.

Wszystkie te pozytywne skutki gwarantuje masaż próżniowy Primelle. To, ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać jak najlepsze efekty, zależy od kilku czynników. Warto go jednak powtarzać około 2-3 razy w tygodniu po 35-50 minut. Zaleca się, by łączna liczba wykonanych zabiegów zawierała się w 10 do 20 powtórzeniach. 

Specjalistyczne urządzenie w ręku profesjonalisty

Aby odpowiednio wykonać specjalistyczny masaż próżniowy Primelle, niezbędne są kompetencje z tym związane, a także profesjonalne urządzenie, za którego sprawą będzie go można wykonać. Zajmujemy się wypożyczaniem specjalistycznego sprzętu kosmetycznego, a także przeprowadzamy profesjonalne szkolenia dla kosmetologów, fizjoterapeutów i w szkołach kosmetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.