Primelle

это совершенное сочетание современной технологии, элегантного дизайна, простоты и функциональности.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ

Sfera – sprzęt i urządzenia dla medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych i rehabilitacji

Branża beauty jest jedną z rozwijających się najszybciej. Postęp naukowy łączy się tutaj z rozwojem technologicznym, dostarczając coraz to nowych sposobów na dbanie o urodę, zdrowie i dobre samopoczucie. Firma SFERA Cosmetology wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie, oferując najwyższej klasy sprzęt dla medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych. Dzięki połączeniu szerokiej wiedzy i doświadczenia z badaniami i najlepszym designem oferujemy maszyny kosmetyczne zachwycające skutecznością, funkcjonalnością i bezpieczeństwem. To dzięki temu zaufało nam już tak wiele gabinetów w Polsce i za granicą, a grono naszych klientów wciąż się powiększa.

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego z najwyższej półki

Doskonale wiemy, jakie są oczekiwania oraz wymagania klientek gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej, a tę wiedzę wykorzystujemy przy projektowaniu naszych produktów. Sprzęt dla kosmetologii jest tworzony w oparciu o najwyższe standardy technologiczne i z myślą o jak najlepszej skuteczności. Chcemy bowiem, aby każdy wyposażony w nasze urządzenia gabinet był konkurencyjny. Ogromną wagę przywiązujemy jednak też do zdrowia użytkowników. Dlatego naszym sprzętem do gabinetów kosmetycznych wykonasz wyłącznie bezpieczne zabiegi.

Naszym flagowym produktem jest urządzenie do endermomasażu Primelle. To dokładnie opracowana aparatura łącząca zalety innych podobnych maszyn na rynku. Starannie opracowany design pozwala na przeprowadzanie zabiegów z zakresu masażu próżniowego, liftingu twarzy i mikrodermabrazji diamentowej. Łącząc cechy takie jak skuteczność, ergonomia pracy i niezwykle elegancki design, Primelle wyznacza współczesne trendy w dziedzinie wyposażenia gabinetów kosmetycznych.

Do tej pory mogliście Państwo mieć doświadczenia z różnymi maszynami kosmetycznymi do np. endermomasażu czy endermologii. Nasza maszyna cechuje się lekką głowicą i ułatwioną pracą intuicyjną. U nas znajdziecie Państwo nowe oblicze masażu próżniowego. Jest to powrót do podstaw anatomii i fizjologii.

Korzystne warunki współpracy

Naszym klientom proponujemy dopasowane do ich potrzeb warunki współpracy. Sprzęty do gabinetów kosmetycznych produkowane przez SFERA Cosmetology można pozyskać drogą kupna lub wynajmu. Doskonale wiemy, jak ważne są finanse dla każdego biznesu, a w szczególności dla nowych działalności. Wyposażenie gabinetu medycyny kosmetycznej generuje zaś wysokie koszty, szczególnie jeśli właścicielom zależy na zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Dlatego oferujemy korzystne rozwiązania dla każdego. Wynajem umożliwi Państwu dostęp do wysokiej klasy sprzętu bez ponoszenia dużych jednorazowych kosztów. Z kolei zakup to szereg korzyści związanych z dodatkowym pakietem darmowych usług i akcesoriów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą SFERA Cosmetology wszystkich przedstawicieli branży kosmetycznej i estetycznej. Szeroka i dopracowana oferta przygotowana jest z myślą właśnie o Tobie. Jesteśmy solidnym partnerem, który wesprze Twój biznes na wiele sposobów. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Primelle – jeden krok do doskonałości