Urządzenia Primelle

Urządzenie do Masażu Próżniowego, Liftingu i Mikrodermabrazji Diamentowej.

urządzenia do endermomasażu

Primelle – urządzenie do masażu próżniowego

Podciśnienie jest doceniane w kosmetologii już od wielu lat. Wspaniale oddziałuje bowiem na skórę oraz tkanki podskórne. Stąd szereg zabiegów wykorzystujących jej zbawienną moc. Urządzenia do endermomasażu, czyli masażu podciśnieniowego, zwykle skupiają się na jednej, konkretnej funkcji. Primelle łączy zalety ich wszystkich, zapewniając niesamowitą skuteczność oraz wszechstronność.

Urządzenie do masażu próżniowego Primelle to najlepsze komponenty i przemyślana konstrukcja odpowiadająca za niespotykaną do tej pory jakość pracy. Wysokoobrotowa turbina zapewnia dużą moc i stabilną pracę. Głowica wytwarza jednostajne podciśnienie, doskonale penetrując tkanki bez ich uszkadzania. Terapia umożliwia więc uzyskanie bardziej widocznych rezultatów, a sam zabieg nie powoduje dyskomfortu pacjenta.
Urządzenie do modelowania sylwetki i nie tylko – moc podciśnienia z Primelle
Endermomasaż znany jest przede wszystkim z oddziaływania na tkankę tłuszczową. Dzięki temu kształtuje sylwetkę i pozwala pozbyć się cellulitu. Primelle to jednak nie tylko urządzenie do modelowania sylwetki. Unikalna budowa w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii sprawia, że aparat sprawdza się znakomicie jako:

 • urządzenie do endermomasażu
 • urządzenie do liftingu twarzy,
 • urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej.

Jednocześnie w każdej z tych dziedzin zapewnia bardzo dobre efekty.

Endermomasaż Primelle to przede wszystkim zabieg nakierowany na pozbycie się cellulitu i uporczywej tkanki tłuszczowej, której nie da się zlikwidować ćwiczeniami ani dietą. Wyraźne rezultaty można zaobserwować już po kilku zabiegach. Urządzenie do masażu próżniowego Primelle zmniejsza ponadto widoczność blizn i rozstępów oraz poprawia jędrność skóry. Jednocześnie pobudza krążenie krwi i limfy, przez co poprawia się przemiana materii, a obrzęki ustępują odczuwalnie już po pierwszym zabiegu. Wszystkie narządy są lepiej ukrwione, a ciało przechodzi skuteczny detoks. Masaż próżniowy wykonany naszym urządzeniem pobudza metabolizm, poprawia perystaltykę jelit, zmniejszenia napięcie mięśniowe, przygotowuje do medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, a także relaksuje.

Lifting twarzy działa podobnie, jednak przeprowadzany jest na twarzy i szyi. Zabieg poprawia przepływ krwi i limfy, pobudza produkcję elastyny i kolagenu, ujędrnia skórę. Dzięki temu już po jednym zabiegu można dostrzec poprawę jakości skóry twarzy i wymodelowanie jej owalu. Głowicami dedykowanymi do endermomasażu twarzy, wykonujemy ruchy, które skutecznie zmniejszają obrzęki czy „chomiki”. Najmniejszą z nich możemy precyzyjnie opracować każdą zmarszczkę. Zależy nam na bezpieczeństwie, stąd też możliwość sterylizacji głowic dedykowanych liftingowi twarzy Primelle w autoklawach, oraz możliwość pracy, dzięki zastosowanej specjalnej technologii, na skórach naczyniowych.

Mikrodermabrazja diamentowa to z kolei zabieg złuszczający, dzięki któremu następuje odnowa i regeneracja naskórka. Zabieg wyrównuje koloryt, poprawia jędrność, wyrównuje drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny. Primelle sprawdza się doskonale jako urządzenie do mikrodermabrazji, wykorzystując jednorazowe tarcze diamentowe o parametrach dobieranych do potrzeb skóry pacjenta i obszaru zabiegu.

Primelle – wiele urządzeń w jednym

Primelle to wiele funkcji i wiele zalet. Aparat jest nie tylko wszechstronny, ale również wygodny w użyciu i efektywny. Do jego głównych zalet można zaliczyć:

 • niezawodność,
 • skuteczność,
 • nowoczesność,
 • wysoką moc pracy (nawet 3-krotnie większe moce niż w innych maszynach),
 • łatwą i ergonomiczną obsługę,
 • cichą pracę,
 • elegancki design (a ponadto dostępność w kilku kolorach umożliwia dopasowanie urządzenia do gabinetu),
 • niskie koszty eksploatacji,
 • system chłodzenia (można robić zabieg za zabiegiem),
 • lekką głowicę
 • dużą odporność na uszkodzenia fizyczne i chemiczne.

To idealny wybór do każdego gabinetu na wysokim poziomie.