Primelle

to doskonałe połączenie najnowszych technologii, stylowego wzornictwa, prostoty i funkcjonalności

Dowiedz się więcej

Sfera – sprzęt i urządzenia dla medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych i rehabilitacji

Branża beauty jest jedną z rozwijających się najszybciej. Postęp naukowy łączy się tutaj z rozwojem technologicznym, dostarczając coraz to nowych sposobów na dbanie o urodę, zdrowie i dobre samopoczucie. Firma SFERA Cosmetology wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie, oferując najwyższej klasy sprzęt dla medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych. Dzięki połączeniu szerokiej wiedzy i doświadczenia z badaniami i najlepszym designem oferujemy maszyny kosmetyczne zachwycające skutecznością, funkcjonalnością i bezpieczeństwem. To dzięki temu zaufało nam już tak wiele gabinetów w Polsce i za granicą, a grono naszych klientów wciąż się powiększa.

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego z najwyższej półki

Doskonale wiemy, jakie są oczekiwania oraz wymagania klientek gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej, a tę wiedzę wykorzystujemy przy projektowaniu naszych produktów. Sprzęt dla kosmetologii jest tworzony w oparciu o najwyższe standardy technologiczne i z myślą o jak najlepszej skuteczności. Chcemy bowiem, aby każdy wyposażony w nasze urządzenia gabinet był konkurencyjny. Ogromną wagę przywiązujemy jednak też do zdrowia użytkowników. Dlatego naszym sprzętem do gabinetów kosmetycznych wykonasz wyłącznie bezpieczne zabiegi.

Naszym flagowym produktem jest urządzenie do endermomasażu Primelle. To dokładnie opracowana aparatura łącząca zalety innych podobnych maszyn na rynku. Starannie opracowany design pozwala na przeprowadzanie zabiegów z zakresu masażu próżniowego, liftingu twarzy i mikrodermabrazji diamentowej. Łącząc cechy takie jak skuteczność, ergonomia pracy i niezwykle elegancki design, Primelle wyznacza współczesne trendy w dziedzinie wyposażenia gabinetów kosmetycznych.

Do tej pory mogliście Państwo mieć doświadczenia z różnymi maszynami kosmetycznymi do np. endermomasażu czy endermologii. Nasza maszyna cechuje się lekką głowicą i ułatwioną pracą intuicyjną. U nas znajdziecie Państwo nowe oblicze masażu próżniowego. Jest to powrót do podstaw anatomii i fizjologii.

Korzystne warunki współpracy

Naszym klientom proponujemy dopasowane do ich potrzeb warunki współpracy. Sprzęty do gabinetów kosmetycznych produkowane przez SFERA Cosmetology można pozyskać drogą kupna lub wynajmu. Doskonale wiemy, jak ważne są finanse dla każdego biznesu, a w szczególności dla nowych działalności. Wyposażenie gabinetu medycyny kosmetycznej generuje zaś wysokie koszty, szczególnie jeśli właścicielom zależy na zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Dlatego oferujemy korzystne rozwiązania dla każdego. Wynajem umożliwi Państwu dostęp do wysokiej klasy sprzętu bez ponoszenia dużych jednorazowych kosztów. Z kolei zakup to szereg korzyści związanych z dodatkowym pakietem darmowych usług i akcesoriów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą SFERA Cosmetology wszystkich przedstawicieli branży kosmetycznej i estetycznej. Szeroka i dopracowana oferta przygotowana jest z myślą właśnie o Tobie. Jesteśmy solidnym partnerem, który wesprze Twój biznes na wiele sposobów. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

SFERA Cosmetology: urządzenia kosmetyczne – profesjonalne sprzęty do Twojego salonu

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne nadają prestiż i pozwalają na zwiększenie przychodów, w efekcie podnosząc konkurencyjność na rynku. Klientom naszej firmy oferujemy innowacyjny aparat Primelle, który pozwala na wykonywanie kilku zabiegów bez ponoszenia dodatkowych kosztów. To dopracowany sprzęt znajdujący zastosowanie w każdym gabinecie kosmetologicznym.

Maszyny do zabiegów kosmetycznych

Innowacyjne urządzenia kosmetyczne coraz częściej łączą w sobie wiele funkcjonalności. Wszechstronne aparaty to inwestycja we własne umiejętności oraz rozwój kompetencji. Oferując większą liczbę zabiegów wysokomarżowych, można znacząco podnieść poziom przychodów. To także sposób na wyróżnienie się na rynku lokalnym.

Primelle to kilka urządzeń w jednym aparacie. Kupując urządzenie, można oferować klientkom zabiegi takie jak: masaż próżniowy, mikrodermabrazję diamentową oraz lifting próżniowy. Producent urządzeń kosmetycznych zapewnia dodatkowo kompleksowe szkolenie z zastosowania sprzętu i niezbędne akcesoria.

Urządzenia kosmetyczne do odchudzania które zabiegi pozwolą na modelowanie sylwetki?

Ujędrnianie ciała oraz redukcja tkanki tłuszczowej to jedne z najbardziej wyczekiwanych efektów przez panie w każdym wieku. Klientki najczęściej pytają o zabiegi, które mają na celu przede wszystkim wymodelowanie sylwetki. Działanie podciśnienia oraz mechanicznej stymulacji skóry sprawiają, że po kilku zabiegach za pomocą Primelle widać wyraźne efekty w postaci na przykład zdecydowanie mniej widocznego cellulitu.

Zabiegi odmładzające

Oprócz zabiegów na całe ciało, funkcje Primelle skupiają się w obszarze twarzy. W przypadku mikrodermabrazji diamentowej mowa o szybszej regeneracji naskórka oraz wyrównaniu zmarszczek mimicznych. Lifting próżniowy gwarantuje efekt sprężystej skóry, stymulując produkcję kolagenu. W efekcie skóra staje się promienna, odzyskując dawny blask.

Urządzenia do gabinetów kosmetycznych zakup czy wynajem?

Rozwój działalności gospodarczej i budowanie bazy klientów to czynności czasochłonne. Chcąc od początku oferować usługi na wysokim poziomie, należy dysponować odpowiednim sprzętem. Nie zawsze jednak zakup jest możliwy. Wówczas warto zdecydować się na formę najmu. Uiszczając okresową opłatę, można korzystać z profesjonalnego, wielofunkcyjnego urządzenia kosmetycznego.

SFERA Cosmetology to synonim jakości i skuteczności. Urządzenia spełniają obowiązujące normy, będąc odpowiednimi do zastosowania w każdym gabinecie. Polski producent urządzeń kosmetycznych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom specjalistów. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli branży beauty, właścicieli gabinetów oraz początkujących kosmetologów. Dopasujemy ofertę tak, aby spełniała indywidualne oczekiwania. Wielofunkcyjne u
rządzenie kosmetyczne Primelle
sprawdzi się w każdym gabinecie, pozwalając na rozszerzenie oferty zabiegowej!

Primelle – jeden krok do doskonałości