szkolenia priimelle

Szkolenia

Sfera Cosmetology jest firmą działająca na rynku już od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy specjalistami w dziedzinie zarówno medycyny estetycznej, jak i kosmetologii. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę, a także dbamy o to, aby  oferowane przez nas produkty i usługi były jak najwyższej jakości.

Nasza oferta to sprzęt dla kosmetologii i medycyny estetycznej. Zapraszamy na profesjonalne szkolenia kosmetyczne. Nasi trenerzy to wyselekcjonowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.

Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani inżynierowie, kosmetolodzy, designerzy, a także handlowcy. Oferowane przez nas szkolenia kosmetyczne mają na celu rozwój branży Beauty oraz przede wszystkim, zwiększanie świadomości i wiedzy osób działających w dziedzinie kosmetologii czy też medycyny estetycznej.

Mechaniczny masaż wyszczuplający, endermologia, lifting, mikrodermabrazja diamentowa, nasza oferta przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności.

Jako jedni z wiodących na rynku szkoleniowców oferujemy kursy kosmetyczne dopasowane do Twojego poziomu wiedzy, a także potrzeb czy oczekiwań. Odpowiedni poziom wiedzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej jest kluczowy dla określania się mianem specjalisty. Pamiętaj, że to od Twoich umiejętności zależy zdrowie i bezpieczeństwo Twoich klientów. Praktyka czyni mistrza, warto więc poszerzać swoje horyzonty właśnie poprzez szkolenia kosmetyczne prowadzone pod okiem ekspertów.

W krótkim czasie zdobędziesz nie tylko nowe kwalifikacje, ale i poznasz wszelkie tajniki przyszłego zawodu od podstaw. Jeśli jesteś już związany ze światem Beauty, zapraszamy Cię na szkolenia uzupełniające, które pomogą wyszlifować Twoje umiejętności. Dzięki odpowiednim technikom i wiedzy podniesiesz swoją efektywność. Najlepsza inwestycja to inwestycja w samego siebie – nie wahaj się, postaw na samorozwój i zdobądź przewagę nad swoją konkurencją. Bądź najlepszy, z najlepszych!
Gwarantujemy wysoki poziom edukacji, indywidualne podejście i miłą atmosferę. Po ukończeniu kursu każdy otrzymuje dyplom potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji.

Dodatkowo prowadzimy wykłady w szkołach kosmetycznych, bezpłatnie robimy pokazy, szkolenia, warsztaty na uczelniach kierunkowych.

Nasze szkolenia odbywają się na terenie nie tylko województwa mazowieckiego, ale całego kraju. Oferujemy najwyższą jakość, a także ogrom przekazywanej wiedzy, za możliwie najlepszą cenę. W naszych kursach kosmetycznych uczestniczyło już wiele osób, które dziś są ekspertami w dziedzinie kosmetologii czy medycyny estetycznej. Skuteczność kursów kosmetycznych Sfery Cosmetology potwierdzona jest licznymi pozytywnymi opiniami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat szkoleń oraz terminów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.