Wynajem i sprzedaż urządzeń kosmetycznych

Zakup profesjonalnych urządzeń kosmetycznych może się wiązać z wysokim kosztem, na który niejedna firma nie może sobie od razu pozwolić. Jak jednak zadbać o wszelkie potrzeby swoich klientów bez wielkich inwestycji finansowych? Oferujemy Państwu możliwość wynajmu Primelle w cenie 1200 zł miesięcznie. Pozwoli to na poszerzenie oferty gabinetu o dodatkowe usługi, zyskując tym samym uznanie wśród obecnych i przyszłych klientów.

Wypożyczalnia urządzeń kosmetycznych

Wynajem sprzętu kosmetycznego wiąże się z licznymi korzyściami dla przedsiębiorcy zajmującego się branżą kosmetyczną. Skorzystanie z tego typu usług umożliwia przetestowanie przez Państwa klientów różnego rodzaju zabiegów. Możliwe będzie wtedy sprawdzenie, czy tego typu usługa jest pożądana i czy warto inwestować w takie specjalistyczne urządzenie.

Wybierając wynajem urządzeń kosmetycznych firmy Sfera Cosmetology mogą Państwo podnieść jakość świadczonych usług i zaoferować swoim klientom doskonałe, nowoczesne możliwości dopasowane do ich oczekiwań.

Korzystne działania urządzeń

Decydując się na wynajem urządzeń kosmetycznych, mają Państwo szeroki wybór specjalistycznych narzędzi, które można przetestować w swojej firmie. Bardzo korzystna cena wypożyczenia jest niezwykle znacząca w przypadku, w którym nie mają Państwo pewności, który z zabiegów będzie odpowiedni. Ze względu na zróżnicowane upodobania i potrzeby klientów warto rozważyć różne opcje sprzętowe.

Urządzenie niesie za sobą konkretne możliwości, które mogą wnieść urozmaicenie usług do Państwa firmy. Niektóre z narzędzi poprzez wykorzystanie podciśnienia pozytywnie wpływają na tkankę tłuszczową. Cellulit jest jednym z głównych kwestii, które kobiety najchętniej w sobie zmieniają. Takie zabiegi mimo wykorzystywania silnej mocy są w pełni komfortowe dla pacjentki.

Niektóre z tych urządzeń posiadają także specjalne części jednorazowego użytku. Sprawia to, że nie będą musieli Państwo sterylizować tych części w autoklawie.

 

Dlaczego warto wynająć urządzenie Primelle:

 • Jest to korzystne rozwiązanie dla Państwa salonu bez potrzeby inwestycji
 • Brak kosztów zakupu i serwisu drogiego sprzętu
 • Wysokie zyski
 • Masaż Próżniowy to usługa, która zdecydowanie podniesie prestiż Państwa gabinetu
 • Przyciąganie nowych klientów
 • Zabiegi Masażu próżniowego i Mikrodermabrazji diamentowej cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów.

Kwota wynajmu urządzenia Primelle wynosi jedynie 40 zł dziennie!  Minimalny okres wynajmu – 1 miesiąc.

Co mogą Państwo zyskać?

Wypożyczalnia sprzętu kosmetycznego to możliwość użytkowania narzędzia przez określony czas, bez przymusu zakupienia maszyny na własność. Elastyczny wynajem tego specjalistycznego sprzętu sprawia, że mogą Państwo wypróbować wiele nowych metod kosmetycznych w krótkim czasie. Nie wiąże się to także z koniecznością wielkich inwestycji. Ograniczona ilość miejsca w salonie także nie stanowi przeszkody. Dzięki możliwości wypożyczenia sprzętu kosmetycznego można wprowadzić do swojej oferty daną usługę jedynie czasowo. Pozwala to urozmaicić ofertę i zorientować się jak duże występują potrzeby klientów. Stanie się to szansą na zbadanie rynku przed prawdopodobną decyzją o zakupie swojego sprzętu.

Wypożyczając urządzenie kosmetyczne, mają Państwo możliwość sprawdzenia, czy sprzęt jest odpowiednio intuicyjny. Przyjemna współpraca z urządzeniem ma bezpośrednie przełożenie na jakość i tempo świadczonych usług. Dzięki odpowiednio dopasowanym narzędziom będą Państwo mieli szansę w wyjątkowy sposób traktować swoich klientów, dbając tym samym o swoją wygodę i komfort użytkowania. Z pewnością podniesie to jakość świadczonych usług, a także pozwoli firmie na rozwój.

Doskonała opcja dla niepewnych osób

Wynajem sprzętu kosmetycznego jest wyjątkową okazją, by sprawdzić, czy dana usługa będzie miała bezpośrednie przełożenie na zyski w firmie, a przede wszystkim zadowolenie klientów. Usatysfakcjonowani klienci będą wracać po coraz to nowsze usługi, co daje szanse małej firmie na rozwój.

Oferowane przez nas usługi wynajmu urządzeń kosmetycznych cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami. Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój małych przedsiębiorców wpływa na nas niezwykle motywująco. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i poszerzenia możliwości swojego przedsiębiorstwa już teraz.

Zakup urządzeń Primelle

Przy zakupie urządzenia otrzymują Państwo nieodpłatnie:

 • Szkolenie – 1500 zł
 • Transport – ok. 300 zł
 • Kostiumy zabiegowe (5 szt.) – 250 zł
 • Plakat – 100 zł
 • Ulotki (50 szt.) – 30 zł
 • Tarcze Diamentowe (6 opakowań) – 225 zł
 • Wydłużoną 5 letnią gwarancję na urządzenie

Łącznie wartość gratisów i akcesoriów wynosi 2500 zł.

Cena urządzenia Primelle do Masażu Próżniowego, Liftingu i Mikrodermabrazji: 39 600 zł brutto

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętu kosmetycznego

Wynajem urządzeń kosmetycznych to świetna okazja do przetestowania ich możliwości, a także sprawdzenia, czy dana usługa będzie cieszyła się powodzeniem wśród klientów. Jednocześnie jest to sposób na zaoszczędzenie naprawdę dużych pieniędzy — jeżeli sprzęt nie spełni Państwa oczekiwań jedynym kosztem, jaki poniesiecie, będzie ten z tytułu wypożyczenia — a jest on nieporównywanie niższy w stosunku do ceny zakupu. Dlatego, jeśli dopiero otworzyliście swój salon, brakuje Wam funduszy na jego wyposażenie lub poszerzacie pakiet usług albo myślicie o późniejszym zakupie sprzętu — zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nowoczesna endermologia — wynajem wielofunkcyjnych urządzeń do przeprowadzania skutecznych zabiegów

Urządzenie Primelle pozwoli klientom Państwa salonu urody na skorzystanie z jeszcze większej liczby zabiegów kształtujących sylwetkę i wspomagających piękny wygląd skóry. Dzięki specjalnym głowicom rozbudujecie pakiet usług o masaż próżniowy, lifting twarzy czy mikrodermabrazję diamentową, czyli jedne z najpopularniejszych procedur kosmetycznych. To szansa na wynajem sprzętu kosmetycznego i zwiększenie zysków z działalności bez konieczności inwestowania w urządzenie dużych pieniędzy. Jednocześnie — wynajem urządzenia może być formą spłaty bez odsetek — w każdej chwili mogą Państwo przejść z umowy najmu do umowy zakupu i nabyć sprzęt za kwotę pomniejszoną o dotychczasowe wpłaty za wynajem.

Strefa Cosmetology — producent i wypożyczalnia urządzeń kosmetycznych

Nie każdy gabinet kosmetyczny stać na zakup profesjonalnego sprzętu do zabiegów endermologii od razu po otwarciu. Skorzystanie z usług wypożyczalni takiej jak Strefa Cosmetology umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy i ich zainwestowanie w inne, najpotrzebniejsze w danej chwili wydatki. To również sposób na rozpoznanie potrzeb lokalnego rynku — jeżeli okaże się, że klienci nie są zainteresowani np. masażem próżniowym, liftingiem twarzy czy mikrodermabrazją diamentową — mogą Państwo zrezygnować z wynajmu.

Wynajem sprzętu kosmetycznego dla profesjonalistów

Pełne wyposażenie salonu kosmetycznego to dość droga inwestycja. Z tego powodu wielu małych przedsiębiorców decyduje się na wynajem sprzętu z wypożyczalni takiej jak Strefa Cosmetology. W naszej ofercie mamy urządzenia do masażu próżniowego Primelle, które sami produkujemy. Służą one do przeprowadzania kosmetycznych zabiegów takich jak modelowanie sylwetki czy lifting twarzy. Dzięki specjalnym, jednorazowym nakładkom trącym da się też wykonać zabieg mikrodermabrazji. Nasze nowoczesne urządzenia są produkowane z wysokiej jakości materiałów. Produkty te przeznaczone są dla profesjonalistów działających w branży kosmetycznej.

Wynajem urządzeń kosmetycznych — warunki

Minimalny okres trwania wynajmu urządzeń kosmetycznych wynosi 1 miesiąc. W comiesięczną stawkę wliczona została nie tylko możliwość swobodnego używania wypożyczonego sprzętu, ale też korzystania z branżowego i marketingowego doradztwa oraz materiałów reklamowych. Maksymalnie umowa może być kontynuowana do czasu, aż wysokość wpłat osiągnie wartość maszyny (pojedyncze urządzenie Primelle ma cenę 39 600 zł brutto) — wtedy wynajmująca osoba ma prawo przejąć ją na własność. Ponadto zawsze istnieje opcja wycofania się z wynajmu albo wcześniejszego wykupienia kosmetycznego sprzętu.

Polski producent i wypożyczalnia sprzętu kosmetycznego

Strefa Cosmetology to nie nie tylko wypożyczalnia urządzeń kosmetycznych, ale też polski producent. Nasze produkty są w całości produkowane w Polsce, z krajowych materiałów i podzespołów. Wynajem sprzętu Primelle to możliwość zyskania bezawaryjnej, technologicznie zaawansowanej maszyny o dużej mocy, która sprawdzi się w przypadku każdego salonu kosmetycznego. Urządzenia z naszej oferty mogą być także wykorzystywane w obiektach SPA czy siłowniach, jak również wielu innych miejscach, gdzie pracują specjaliści zajmujący się modelowaniem sylwetki lub różnymi zabiegami na ciało.

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z wynajmu profesjonalnych maszyn do masażu próżniowego, a przy okazji wesprzeć polski biznes, zachęcamy do nawiązania współpracy z wypożyczalnią sprzętu kosmetycznego Strefa Cosmetology.