Wynajem (sprzedaż) urządzeń kosmetycznych

Zakup profesjonalnych urządzeń kosmetycznych może się wiązać z wysokim kosztem, na który niejedna firma nie może sobie od razu pozwolić. Jak jednak zadbać o wszelkie potrzeby swoich klientów bez wielkich inwestycji finansowych? Oferujemy Państwu możliwość wynajmu urządzeń kosmetycznych. Pozwoli to na poszerzenie oferty gabinetu o dodatkowe usługi, zyskując tym samym uznanie wśród obecnych i przyszłych klientów.

Wypożyczalnia urządzeń kosmetycznych

Wynajem sprzętu kosmetycznego wiąże się z licznymi korzyściami dla przedsiębiorcy zajmującego się branżą kosmetyczną. Skorzystanie z tego typu usług umożliwia przetestowanie przez Państwa klientów różnego rodzaju zabiegów. Możliwe będzie wtedy sprawdzenie, czy tego typu usługa jest pożądana i czy warto inwestować w takie specjalistyczne urządzenie.

Wybierając wynajem urządzeń kosmetycznych firmy Sfera Cosmetology mogą Państwo podnieść jakość świadczonych usług i zaoferować swoim klientom doskonałe, nowoczesne możliwości dopasowane do ich oczekiwań.

Korzystne działania urządzeń

Decydując się na wynajem urządzeń kosmetycznych, mają Państwo szeroki wybór specjalistycznych narzędzi, które można przetestować w swojej firmie. Bardzo korzystna cena wypożyczenia jest niezwykle znacząca w przypadku, w którym nie mają Państwo pewności, który z zabiegów będzie odpowiedni. Ze względu na zróżnicowane upodobania i potrzeby klientów warto rozważyć różne opcje sprzętowe.

Każde urządzenie niesie za sobą konkretne możliwości, które mogą wnieść urozmaicenie usług do Państwa firmy. Niektóre z narzędzi poprzez wykorzystanie podciśnienia pozytywnie wpływają na tkankę tłuszczową. Cellulit jest jednym z głównych kwestii, które kobiety najchętniej w sobie zmieniają. Takie zabiegi mimo wykorzystywania silnej mocy są w pełni komfortowe dla pacjentki. Inne urządzenia natomiast wykorzystują walory mechaniczne urządzenia, bezpośrednio wpływając na wygląd sylwetki.

Niektóre z tych urządzeń posiadają także specjalne części jednorazowego użytku. Sprawia to, że nie będą musieli Państwo sterylizować tych części w autoklawie.

 

Dlaczego warto wynająć urządzenie Primelle:

 • Jest to korzystne rozwiązanie dla Państwa salonu bez potrzeby inwestycji
 • Brak kosztów zakupu i serwisu drogiego sprzętu
 • Wysokie zyski
 • Masaż Próżniowy to usługa, która zdecydowanie podniesie prestiż Państwa gabinetu
 • Przyciąganie nowych klientów
 • Zabiegi Masażu próżniowego i Mikrodermabrazji diamentowej cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów.

Kwota wynajmu urządzenia Primelle wynosi jedynie 50 zł dziennie!  Minimalny okres wynajmu – 1 miesiąc.

Co mogą Państwo zyskać?

Wypożyczalnia sprzętu kosmetycznego to możliwość użytkowania narzędzia przez określony czas, bez przymusu zakupienia maszyny na własność. Elastyczny wynajem tego specjalistycznego sprzętu sprawia, że mogą Państwo wypróbować wiele nowych metod kosmetycznych w krótkim czasie. Nie wiąże się to także z koniecznością wielkich inwestycji. Ograniczona ilość miejsca w salonie także nie stanowi przeszkody. Dzięki możliwości wypożyczenia sprzętu kosmetycznego można wprowadzić do swojej oferty daną usługę jedynie czasowo. Pozwala to urozmaicić ofertę i zorientować się jak duże występują potrzeby klientów. Stanie się to szansą na zbadanie rynku przed prawdopodobną decyzją o zakupie swojego sprzętu.

Oprócz tego nie pokrywają Państwo stałych kosztów związanych z konserwacją i utrzymaniem urządzenia w pełnej sprawności. Pozwala to dodatkowo zadbać o budżet firmy, a także pozytywnie wpływa na sposób działania urządzenia, ponieważ jego sprawność jest stale weryfikowana.

Wypożyczając urządzenie kosmetyczne, mają Państwo możliwość sprawdzenia, czy sprzęt jest odpowiednio intuicyjny. Przyjemna współpraca z urządzeniem ma bezpośrednie przełożenie na jakość i tempo świadczonych usług. Dzięki odpowiednio dopasowanym narzędziom będą Państwo mieli szansę w wyjątkowy sposób traktować swoich klientów, dbając tym samym o swoją wygodę i komfort użytkowania. Z pewnością podniesie to jakość świadczonych usług, a także pozwoli firmie na rozwój.

Doskonała opcja dla niepewnych osób

Wynajem sprzętu kosmetycznego jest wyjątkową okazją, by sprawdzić, czy dana usługa będzie miała bezpośrednie przełożenie na zyski w firmie, a przede wszystkim zadowolenie klientów. Usatysfakcjonowani klienci będą wracać po coraz to nowsze usługi, co daje szanse małej firmie na rozwój.

Oferowane przez nas usługi wynajmu urządzeń kosmetycznych cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami. Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój małych przedsiębiorców wpływa na nas niezwykle motywująco. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i poszerzenia możliwości swojego przedsiębiorstwa już teraz.

Zakup urządzeń Primelle

Przy zakupie urządzenia otrzymują Państwo nieodpłatnie:

 • Szkolenie – 1500 zł
 • Transport – ok. 300 zł
 • Kostiumy zabiegowe (5 szt.) – 250 zł
 • Plakat – 100 zł
 • Ulotki (50 szt.) – 30 zł
 • Tarcze Diamentowe (6 opakowań) – 225 zł
 • Wydłużoną 5 letnią gwarancję na urządzenie

Łącznie wartość gratisów i akcesoriów wynosi 2500 zł.

Cena urządzenia Primelle do Masażu Próżniowego, Liftingu i Mikrodermabrazji: 39 000 zł brutto