urządzenie do liftingu

Lifting Próżniowy Primelle

Próżniowy Lifting urządzeniem Primelle to nieinwazyjny zabieg likwidujący główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Zbawiennie wpływa jednak na każdy rodzaj cery, bez względu na wiek klienta. Zwiększa miejscowe mikrokrążenie, które ma nieodzowny wpływ na wygląd i koloryt skóry. Przywraca także prawidłowy metabolizm komórkowy. Ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pobudzając komórki do produkcji kolagenu i elastyny gwarantuje świetny wygląd cery. Stan skóry nabiera zauważalnej poprawy.

Istota regularnego użytkowania

Najlepsze efekty osiąga się w przypadku regularnego wykonywania tych nieinwazyjnych zabiegów. Jednak nie oznacza to faktu, że rezultaty nie są zauważalne od razu. Lifting twarzy Primelle przynosi natychmiastowe efekty, więc z powodzeniem może być stosowany przed ważnym wydarzeniem. Jest to rodzaj zabiegu bankietowego, co oznacza, że cechuje się wyjątkowo dużą skutecznością i szybkością wykonania. Warto mieć pewność, że cera będzie wyglądać nieskazitelnie, szczególnie przed ważnymi wyjściami.

Stosowanie liftingu próżniowego niesie za sobą szereg zauważalnych efektów. Przede wszystkim wpływa pozytywnie na jędrność, a także elastyczność skóry. Zwalcza szarość i matowość cery, co bezpośrednio skutkuje powrotem jej naturalnego blasku. Lifting próżniowy twarzy jest cenionym zabiegiem, który ma bezpośredni wpływ na ogólną prezencję skóry twarzy, szyi jak i dekoltu.


Zabiegi Liftingu Próżniowego dają widoczne i długotrwałe efekty:

 • podkreślanie konturów twarzy, oczu i ust
 • wygładzanie zmarszczek i bruzd
 • poprawa elastyczności skóry
 • stymulowanie produkcji włókien kolageny i elastyny
 • ujędrnianie skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • zmniejszenie obrzęków i cieni pod oczami
 • przywrócenie skórze naturalnego blasku
 •  likwidacja drugiego podbródka

Rekomendowana seria zabiegów na twarz, szyję i dekolt:

 • Liczba zabiegów: 10- 15
 • Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu
 • Czas trwania: 30 minut

Lifting próżniowy – urządzenie do wykonywania zabiegu

Urządzenie do przeprowadzania liftingu próżniowego pozwala na wykonanie zabiegu dającego długotrwały efekt poprawy stanu skóry twarzy, a także dekoltu i szyi. Jego skuteczność potwierdza obecność w wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych, a także stale rosnące zainteresowanie tym zabiegiem wśród klientów. Przedsiębiorcy coraz częściej zaopatrują się w narzędzie do liftingu próżniowego, by móc zaoferować swoim klientom szereg nowych usług, które są pożądane.

Jeśli jednak nie są Państwo przekonani co do słuszności wyboru właśnie tego urządzenia, oprócz sprzedaży oferujemy także jego wynajem. Daje to szansę na przetestowanie wszelkich możliwości urządzenia bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z zakupem. Można sprawdzić jak sprawuje się Primelle i czy zabiegi te przynoszą założone rezultaty. Pozwoli zbadać zainteresowanie tym rodzajem usługi na rynku w Państwa okolicy i oszacować zyski, które wniesie.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi urządzeń

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wypożyczeniem bądź zakupem urządzenia do wykonywania liftingu próżniowego, ale występują obawy związane z nieumiejętnością obsługi tego profesjonalnego narzędzia, nasza oferta powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Oferujemy profesjonalne szkolenia kosmetyczne z zakresu wykonywania zabiegów i korzystania z Liftingu Próżniowego.

Sfera Cosmetology to zespół specjalistów działających w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Nasze długoletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza pozwoliły nam stać się jednym z wiodących na rynku. Co więcej, przeprowadzone przez nas szkolenia odbywają się na terenie całego kraju. Oferowane przez nas usługi są zawsze dopasowane do indywidualnych predyspozycji klienta.

Lifting próżniowy Primelle zyskuje na zainteresowaniu

Opinie naszych klientów na temat urządzenia do przeprowadzania liftingu próżniowego Primelle są bardzo pozytywne. Zabieg ten ze względu na swoje natychmiastowe, jak i długotrwałe efekty cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz jest częściej poszukiwany, a wręcz pożądany w ofertach profesjonalnych salonów. Cena urządzenia różni się w zależności od tego, czy zdecydują się Państwo na jego zakup, czy czasowe wypożyczenie sprzętu.

Primelle – jeden krok do doskonałości