urządzenie do liftingu

Lifting Próżniowy Primelle

Próżniowy Lifting urządzeniem Primelle to nieinwazyjny zabieg likwidujący główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Zbawiennie wpływa jednak na każdy rodzaj cery, bez względu na wiek klienta. Zwiększa miejscowe mikrokrążenie, które ma nieodzowny wpływ na wygląd i koloryt skóry. Przywraca także prawidłowy metabolizm komórkowy. Ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pobudzając komórki do produkcji kolagenu i elastyny gwarantuje świetny wygląd cery. Stan skóry nabiera zauważalnej poprawy.

Istota regularnego użytkowania

Najlepsze efekty osiąga się w przypadku regularnego wykonywania tych nieinwazyjnych zabiegów. Jednak nie oznacza to faktu, że rezultaty nie są zauważalne od razu. Lifting twarzy Primelle przynosi natychmiastowe efekty, więc z powodzeniem może być stosowany przed ważnym wydarzeniem. Jest to rodzaj zabiegu bankietowego, co oznacza, że cechuje się wyjątkowo dużą skutecznością i szybkością wykonania. Warto mieć pewność, że cera będzie wyglądać nieskazitelnie, szczególnie przed ważnymi wyjściami.

Stosowanie liftingu próżniowego niesie za sobą szereg zauważalnych efektów. Przede wszystkim wpływa pozytywnie na jędrność, a także elastyczność skóry. Zwalcza szarość i matowość cery, co bezpośrednio skutkuje powrotem jej naturalnego blasku. Lifting próżniowy twarzy jest cenionym zabiegiem, który ma bezpośredni wpływ na ogólną prezencję skóry twarzy, szyi jak i dekoltu.


Zabiegi Liftingu Próżniowego dają widoczne i długotrwałe efekty:

 • podkreślanie konturów twarzy, oczu i ust
 • wygładzanie zmarszczek i bruzd
 • poprawa elastyczności skóry
 • stymulowanie produkcji włókien kolageny i elastyny
 • ujędrnianie skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • zmniejszenie obrzęków i cieni pod oczami
 • przywrócenie skórze naturalnego blasku
 •  likwidacja drugiego podbródka

Rekomendowana seria zabiegów na twarz, szyję i dekolt:

 • Liczba zabiegów: 10- 15
 • Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu
 • Czas trwania: 30 minut

Lifting próżniowy – urządzenie do wykonywania zabiegu

Urządzenie do przeprowadzania liftingu próżniowego pozwala na wykonanie zabiegu dającego długotrwały efekt poprawy stanu skóry twarzy, a także dekoltu i szyi. Jego skuteczność potwierdza obecność w wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych, a także stale rosnące zainteresowanie tym zabiegiem wśród klientów. Przedsiębiorcy coraz częściej zaopatrują się w narzędzie do liftingu próżniowego, by móc zaoferować swoim klientom szereg nowych usług, które są pożądane.

Jeśli jednak nie są Państwo przekonani co do słuszności wyboru właśnie tego urządzenia, oprócz sprzedaży oferujemy także jego wynajem. Daje to szansę na przetestowanie wszelkich możliwości urządzenia bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z zakupem. Można sprawdzić jak sprawuje się Primelle i czy zabiegi te przynoszą założone rezultaty. Pozwoli zbadać zainteresowanie tym rodzajem usługi na rynku w Państwa okolicy i oszacować zyski, które wniesie.

Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi urządzeń

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wypożyczeniem bądź zakupem urządzenia do wykonywania liftingu próżniowego, ale występują obawy związane z nieumiejętnością obsługi tego profesjonalnego narzędzia, nasza oferta powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Oferujemy profesjonalne szkolenia kosmetyczne z zakresu wykonywania zabiegów i korzystania z Liftingu Próżniowego.

Sfera Cosmetology to zespół specjalistów działających w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Nasze długoletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza pozwoliły nam stać się jednym z wiodących na rynku. Co więcej, przeprowadzone przez nas szkolenia odbywają się na terenie całego kraju. Oferowane przez nas usługi są zawsze dopasowane do indywidualnych predyspozycji klienta.

Lifting próżniowy Primelle zyskuje na zainteresowaniu

Opinie naszych klientów na temat urządzenia do przeprowadzania liftingu próżniowego Primelle są bardzo pozytywne. Zabieg ten ze względu na swoje natychmiastowe, jak i długotrwałe efekty cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz jest częściej poszukiwany, a wręcz pożądany w ofertach profesjonalnych salonów. Cena urządzenia różni się w zależności od tego, czy zdecydują się Państwo na jego zakup, czy czasowe wypożyczenie sprzętu.

Profesjonalne urządzenie do liftingu twarzy

Obecnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu, w tym pielęgnacji skóry. Zaopatrując się zatem w solidne urządzenie do liftingu twarzy Primelle, zyskają Państwo nowych Klientów, którzy z pewnością docenią efektowne, szybkie efekty zabiegu, jak również jego bezinwazyjny charakter. Procedura jest doskonałą propozycją dla osób w każdym wieku – zarówno pragnących pozbyć się wyraźnych oznak starzenia, jak i chcących pobudzić komórki do wzmożonej produkcji kolagenu oraz elastyny. Oferujemy urządzenie do liftingu twarzy w atrakcyjnej cenie, a także korzystne warunki wynajmu, dzięki którym po pewnym czasie maszyna staje się własnością przedsiębiorcy. To zatem doskonała propozycja dla właścicieli nie tylko salonów kosmetycznych, ale też gabinetów masażu, studiów modelowania sylwetki, SPA czy siłowni.

Zalety urządzenia do liftingu twarzy Primelle

Próżniowy lifting twarzy przeprowadzany urządzeniem Primelle to mało skomplikowany zabieg o kompleksowym działaniu. To doskonała opcja dla każdego Klienta, który pragnie odświeżyć swój wygląd, w tym poprawić kontury twarzy, pozbyć się zmarszczek czy bruzd, jak również dotlenić i zregenerować cerę. Proponowana przez SFERA Cosmetology maszyna przynosi szereg korzyści, przy czym wyróżnia się między innymi:

 • znakomitą wydajnością – wyjątkowo wysoka moc pracy pozwala na oddziaływanie na skórę, ale także głębiej osadzone tkanki podskórne, co zapewnia długotrwałe efekty,
 • cichym oraz jednostajnym działaniem – wytwarza stabilne ciśnienie, więc równomiernie penetruje komórki, co nie stwarza bólu i nie powoduje siniaków,
 • niskimi kosztami eksploatacji – innowacyjna technologia zużywa małą ilość energii, co pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd,
 • niezawodnością w codziennym użytkowaniu – urządzenie do liftingu twarzy wyposażono w inteligentny system chłodzenia, dzięki czemu specjaliści mogą bez obaw wykonywać zabieg zaraz po zabiegu, co gwarantuje długotrwałe działanie bez potrzeby częstych napraw bądź konserwacji, co minimalizuje koszty utrzymania.

Klientów zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu!

Primelle – polecane urządzenie do liftingu twarzy

Jako specjaliści w branży beauty doskonale wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest bezpieczeństwo oraz natychmiastowa skuteczność. Z tego powodu w urządzeniach kosmetycznych do twarzy lub ciała Primelle korzystamy z nowoczesnych technologii pozwalających na przeprowadzanie bezinwazyjnych zabiegów, które przynoszą widoczne efekty. Poza tym stawiamy na unikalny i stylowy design maszyn, co sprawia, że prezentują się we wnętrzach elegancko, a także pozwalają na swobodne przeprowadzanie między innymi liftingu twarzy. Urządzenie Primelle polecamy także ze względu na zastosowanie w nim jedynie polskich podzespołów, co powoduje, że jest solidne oraz rzadko ulega awariom. Zachęcamy do wynajmowania lub zakupu maszyny i korzystania z 5-letniej gwarancji!

Primelle – jeden krok do doskonałości