29 kwietnia, 2022

Czym jest i na czym polega endermologia Primelle?

Każdy pragnie wyglądać zgrabnie i atrakcyjnie. Niestety, czasem utrzymanie ciała w doskonałej kondycji jest bardzo trudne. Na szczęście istnieją zabiegi, dzięki którym można przywrócić swojej figurze piękne kształty oraz skutecznie poprawić jej wygląd. Jeden z nich  stanowi endermologia. Co to jest i na czym polega ten zabieg?


Endermologia Primelle- co to i jak wpływa na ciało?

Endermologia Primelle – co to jest? To zabieg cieszący się obecnie sporą popularnością. Można powiedzieć, że stanowi pewien rodzaj masażu podciśnieniowego, który oddziałuje na łączną tkankę skóry. Celem endermologii jest redukcja cellulitu, wyszczuplenie sylwetki, ujędrnienie skóry, a także poprawienie konturów twarzy. W czasie tego masażu aktywują się obszary tkanki tłuszczowej, które są oporne na ćwiczenia i diety odchudzające. Dzięki masażowi w rejonach tych zostaje poprawiony metabolizm oraz dochodzi do przyspieszenia procesu produkcji kolagenu. W efekcie skóra staje się bardziej elastyczna.


Endermologia Primelle- wskazania

Endermologia Primelle polecana jest osobom, które się odchudzają i pragną skutecznie zredukować cellulit oraz tkankę tłuszczową. Zabieg ten warto wykonać w miejscach problematycznych, które ciężko wymodelować przy pomocy ćwiczeń. Primelle polecana jest także osobom chcącym przywrócić wiotkiej skórze jędrność i elastyczność. Zabieg ten zalecany jest także pacjentkom pragnącym zwalczyć rozstępy np. po ciąży lub drastycznej utracie masy ciała. Masaż podciśnieniowy pomaga również usunąć toksyny z organizmu oraz przyspieszyć metabolizm.

Endermologia Primelle- jak wygląda zabieg?

Zabieg endermologii Primelle wykonywany jest przy użyciu specjalnego aparatu wyposażonego w głowicę.

Składa się ona z komory ssącej oraz dwóch poruszających się rolek. Komora pod wpływem ciśnienia zasysa fałd skóry pomiędzy dwie rolki, a te ugniatają i wałkują tkanki. Terapeuta kieruje głowicą w odpowiedni sposób po obszarze poddawanym zabiegowi.


Endermologia Primelle- zabieg gwarantujący wspaniałe efekty

Endermologia Primelle cieszy się sporym uznaniem. Decyduje się na nią wiele osób, które chcą zachować piękny wygląd i zdrowie na lata. Zwykle już po pierwszym zabiegu zauważalna jest poprawa kondycji skóry. Jednak, aby cieszyć się efektownymi zmianami, warto zdecydować się na serię 10-12 zabiegów. Najlepiej wykonywać je dwa razy w tygodniu.

Jakie efekty gwarantuje Primelle? Otóż zabieg ten silnie wpływa na przyspieszenie pracy układu limfatycznego. Ponadto wspomaga on przemianę materii i usprawnia niwelowanie toksyn. Stymuluje organizm również do odnowy biologicznej. Dzięki niemu można cieszyć się efektem odmłodzenia i oczyszczenia. Dodatkowo masaż ten łagodzi bóle mięśni, redukuje obrzęki oraz skutecznie modeluje sylwetkę.


Endermologia Primelle – przeciwwskazania

Primelle to bezpieczny masaż, jednak jak każdy zabieg ogólnoustrojowy ma pewne ograniczenia.
Z tego względu przed jego wykonaniem przeprowadzany jest z pacjentami dokładny wywiad zdrowotny.